UZAY SANATI - SPACE ART Resimleri

2009-08-04 11:48:00


UZAY SANATI  SPACE ART Resimleri

Yeni bir sanat akımı olarak başlattığım bu tarz yirmi senelik çalışmanın ürünü alarak ortaya çıktı. Birçok sanat kriteri eleştirilerini pozitif yönde eleştirmelerine rağmen, tarzımın alışılagelenlerden çok farklı çizgilere sahip olması; sanatsever kitlesinin yeni bir tarz olarak uzay sanatı, space art akımı kabul görmesi için uzun bir zaman dilimi gerekebilir. Uzayın tanımlamasını kendi sanat üslubumla hayal ile gerçek dünya arasında bir pencere açma fikri uzun senelerin sonunda gerçekleşti. İlk defa burada, bu satırlarla yeni bir sanat akımını başlatmak benim için yoğun duygular içeriyor. Sanat severlere de aynı duyguları tattırmak için çalışmalarıma daha fazla hız vereceğime kendi kendime söz veriyorum.
Yeni sanat akımı çizgileri oluşturduğum, paylaşıma açtığım eserlerimi yurt dışında sergilemeye götüreceğim. Sizlerin sayesinde oluşturabildiğim tüm yeni tasarımlarım, kuantum düşünce fikir sanatı üyelerinin gerçek hislerle yazdığı şiirlerden aldığım motivasyon sayesinde yaptım. Hepinize benim ilham kaynağım olan şiirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim saygılarımla.
Yeni sanat akımı, space art tekniği sanat dünyasında yerini bulacaksa, sizin samimi şiirlerinizin eseri olacaktır.
Kuantum Düşünce Grubu Kurucusu, başkanı Ahmet Nuray
Kaynakça: 
https://www.ahmetnuray-sanat.com/

NOT: Space art, uzay sanatı, modern sanat, sanatın gizemi, yeni sanat, sanat ve bilim, plastik sanatlarda değişim rüzgarı, postmodern resimler, resim seramik, heykel resimleri ile ilgili diğer eserleri görmek için Ahmet Nuray Galerisine girip Resimler Bölümünden görebilirsiniz
 

0
0
0
Yorum Yaz