SPACE ART RESİMLERİ

2009-03-20 13:49:00

UZAY SANATI SPACE ART

Yeni bir sanat akımı olarak başlattığım bu tarz yirmi senelik çalışmanın ürünü alarak ortaya çıktı. Birçok sanat kriteri eleştirilerini pozitif yönde eleştirmelerine rağmen, tarzımın alışılagelenlerden çok farklı çizgilere sahip olması; sanatsever kitlesinin yeni bir tarz olarak UZAY SANATI SPACE ART akımını kabullenmeleri için uzun bir zaman dilimi gerekebilir. Uzayın tanımlamasını kendi sanat üslubumla hayal ile gerçek dünya arasında bir pencere açma fikri uzun senelerin sonunda gerçekleşti. İlk defa burada, bu satırlarla yeni bir sanat akımını başlatmak benim için çok yoğun duygular içeriyor. Sanat severlere de aynı duyguları tattırmak için çalışmalarıma daha fazla hız vereceğime kendi kendime söz veriyorum.
Yeni çizdiğim, oluşturduğum, paylaşıma açtığım eserlerimi yurt dışında sergilemeye götüreceğim. Sizlerin sayesinde oluşturabildiğim tüm yeni tasarımlarım. Antoloji üyelerinin gerçek hislerle yazdığı şiirlerden aldığım motivasyon sayesinde yaptım. Hepinize benim ilham kaynağım olan şiirlerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.Yeni bir sanat akımı SPACE ART - sanat dünyasında yerini bulacaksa, sizin samimi şiirlerinizin eseri olacaktır.

Saygılarımla.
Kuantum Düşünce Grubu Kurucusu, Başkanı  Ahmet Nuray
Kaynakça:  
https://www.ahmetnuray-sanat.com/ Space Art 

NOT: UZAY SANATI SPACE ART ile ilgili diğer eserleri görmek için Ahmet Nuray Galerisine girip Resimler Bölümünden görebilirsiniz


https://www.ahmetnuray-sanat.com/ Daha fazla resim için tıklayınız

0
0
0
Yorum Yaz