KUANTUM FELSEFESİ Resimleri

2009-03-20 16:37:00

KUANTUM DÜŞÜNCE GRUBU KUANTUM YAŞAM FELSEFESİ Resimleri


Kunduza benzemeyen, kunduz kadar zeki olduklarını inkâr edemeyeceğim iyilik meleği taklitçilere dikkat!

Bu günlerde her ne kerametse kurum, kuruluş ve danışma merkezleri dışında, bazı fikir üreticileri olduğunu kanıtlamaya çalışan odaklar iyilik meleği kesiliverdiler.
— Aman hocam, bunda ne kötülük var? Sen de aynı nakaratları senelerce söyleyip durmadın mı? Dediğinizi hisseder gibiyim. Doğru söylüyorsunuz. Yalnız, benim anlayamadığım, iyilik meleklerinin para karşılığı olarak
çalışmadıkları.
— Günümüzde manevi güç dalgalarının gittikçe azaldığı, bu tek dişi kalmış canavar medeniyetinin yaşam koşullarında eriyen manevi gücümüze destek olmak isteyen bilge kişilere elbette ihtiyacımız var. Bu konu üzerinde ihtisas yapmış kurumları, şirketleri, iş merkezleri kurmuş olan ticari şirketlere sözüm yok. Ancak ortalıkta birçok kişi sözde insanlara yardım olsun diye, uzman olmadığı konular hakkında fikir üretip kişilerin kafasını karıştırmaya devam ediyorlar. Niyetleri her ne olursa olsun özgür düşünen beyinlere yardımcı olmak yerine zararlı olabilecekleri ihtimalini düşünmüyorlar mı? Hele bir de para karşılığı yapıyorlar ise! Söz de iyilik yaptıklarını söylemeleri benim aklımı karıştırıyor olamaz mı? Ücretini ödeyeceğimiz konu: İYİLİK... Para ile satın alamayacağımız manevi güçler, piyasada alıcısını bekleyen maddelere dönüşüverdi. Haydi, hayırlısı olsun diyelim. Ve 60 yaşındaki bir delikanlının sözleriyle konuyu bağlayalım derim.
—“Yolumuza yön ararken kandırılmasaydık; Dünya’yı cennete çevirebilirdik.”A. Nuray Saygılarımla. Kuantum Düşünce Gurubu

Kaynakça: 
https://www.ahmetnuray-sanat.com/ 

"Sanatın evrensel değerlerinin paylaşılması gerekli olduğu kadar;
Sanatçının ruhunda yaşattığı pozitif düşüncelerin paylaşılması,sanatın vazgeçilmez üstün meziyetlerindendir."
Kuantum Düşünce Gurubu Başkanı Ahmet Nuray

 

0
0
0
Yorum Yaz