KUANTUM DÜŞÜNCE RESİMLERİ

2009-03-20 13:03:00

KUANTUM DÜŞÜNCE FIRTINASI

Kuantum Düşünce Rüzgarı gittikçe şiddetini arttırıyor. Fırtınaya dönüştü. Her geçen gün kitlelerin merakla takip ettiği güncel konuların arasına girdi.
Gerçek bilgiler yanlış yola mı yönlendiriliyor ? Bu bilgilerin akışına kendini kaptıran kişiler, istediklerini elde edebilmek için mucizevi reçetelere üç beş günde ulabileceğini düşünebilirler.
Bu tür yazılar internet sayfalarında boy göstermeye başladı.

Doğrular söyleyenerek yanlış yönlendirmek, dünyada ticaret haline gelmiş bir sektör olarak karşımıza sıkça çıkmaya başladı.İnsanlar istemeyerek bu tuzağa düşebilirler. Özellikle söz konusu bizim insanlarımız olduğunda, birileri bu yanlış anlamaların önüne geçecek açıklamalar yapması gerekir.

Yeni çıkan kitaplardan en çok okunan bir kitap başlığı aklıma geldi. “Allah İle Aldatmak.”
Vurgulayıcı başlığı ile kitabın ana temasını anlatan bir özet. Sayın okuyucularıma tavsiyem;
Doğruları söyleyerek kafaları karıştıran fikir kirliliğinden uzak durunuz.

Yaşanması gereken hayatın ta kendisi. Satır aralarındaki kalıplaşmış, satılık satırların içinde mucizeler aramak yerine,öğrenilen bilgileri zaman içinde yoğurarak hayatımıza anlam kazandırmasında kullanmak, uygulamak ve yaşamak daha akılcı bir yöntem olacağını düşünmenizi tavsiye edebilirmiyim?

Başınızın ağrısını geçirmek için içtiğimiz hap gibi paket programlar ile Kuantum Yaşam Felsefesi
yardımıyla zengin olmayı bile hayal eden insanların olduğunu hepimiz biliyoruz.
Günah işleyen insanların ücretini ödeyerek günah çıkarmaları gibi bir duruma düşmeyecek kadar zeki insanların olmasını dilediğim bir dünyada yaşadığımı ummaktan başka ne yapabilirim ki.
Belki siz bu sorunun cevabını biliyorsunuzdur. Ya ben.
Suç işlemeye devam edelim nasıl olsa günah çıkartabiliyoruz.
Hata yapmaya devam edelim nasıl olsa af dileyebiliriz.
Zengin olmak istiyorsak formülünü satın alabiliyoruz.
Gerçekten bunların doğruluğuna inananlar var mı.
Ben bilmiyorum. Belki siz biliyorsunuzdur. Ben gerçekten bilmiyormuyum? Ne dersiniz.

Yazan Ahmet Nuray Kuantum Düşünce Gurubu Başkanı

 KAYNAKÇA: 
https://www.ahmetnuray-sanat.com/

Resim, Heykel, Seramik, Parapsikoloji, Eğitim, Sanat, Kuantum düşünce, Kuantum yaşam, Yaşam felsefesi, Şiir, Edebiyat, Kişisel gelişim, Yaşam koçu, Editör, Film direktörü, Rejisör, Fotoğraf, Özgün baskı, Şair, Tasarım. Art, Eğitim aile, Ahmet Nuray şiirleri, Faydalı bilgiler, Atletizm köşesi, Özel dersler, Sanatçılar köşesi, Misafir sanatçılar köşesi, Misafir sanatçılar sergisi, haftanın sanatçıları, Geleceğin sanatçıları, Köşe yazarları, Projeler, Yapılan projeler, yapılacak projeler, Ahmet Nuray galerisi, Ahmet Nuray’dan güzel sözler başlıklı yazıları takip etmek için Ahmet nuray arşivlerine bakabilirsiniz. Saygılar.

 

0
0
0
Yorum Yaz