KUANTUM DÜŞÜNCE GURUBU - GÜZEL SANATLAR RESİMLERİ

2009-08-04 12:07:00

KUANTUM DÜŞÜNCE TEKNİĞİ  güzel sanatlar Resimleri 


Kuntum Düşünce Felsefesi, kuantum Yaşam Felsefesi, pozitif düşünce sanatı, Pozitif düşünmek, pozitif yaşamak  İyimserlik, iyimser olmak anlamına gelir. kuantum düşünce tekniği ileri seviyede beyin hücrelerini geliştirmeye yardımcı olur. Zaman yolculuğu içinde gelecek yaşam çizgilerinde kaderini aryanlar, işlevsel faaliyetlerinin yansımasınıa kavuşurlar. 

Binlerce sene var olan pozitif yaşam felsefesi ,günümüzde sanki yeni bir anlayış biçimi olarak tanımlanmak istenmektedir.  Açıklaması çok basit olan kuantum düşünce temeli, pozitif düşünce uygulamasının gerçekleşmesiyle hayat çizgisi yönünde gelişim rüzgarları esmeye başlar. Kuantum Düşünce Gurubu fikir gurubu olmakla beraber, pozitif sanat üreten sanatçılar topluluğudur. Bu grubu benimseyen kişiler, kendilerini pozitif fikir üreten, düşünen insanlar olarak tanımlanmasını isterler.

Yedi beyazkapı sanat gurubunu kuran, yedi sanatçı aynı zamanda Kuantum Düşünce Grubunun kurucularıdır.
Kuantum Düşünce Sanatı, pozitif yaşam felsefesini benimsemiş sanatçılar 1994 senesinde faaliyetlerine başlayıp, 2004 senesinde düşünce sanat grubunu kurmuştur. Pozitif düşünce ile pozitif fikirlerle, pozitif sanat üretmeyi kendilerine amaç edinmişlerdir. Kuantum Düşünce Grubu Kurucu başkanı: Ahmet Nuray
Not: Grubun sanatsal ve fikirsel çalışmalarını aşağıdaki sitelerden ulaşabilirsiniz.

Kaynakça:  
https://www.ahmetnuray-sanat.com/Daha fazla resim için tıklayınız

0
0
0
Yorum Yaz